DLT Turizm ve Ticaret A.Ş. (Tatilsepeti)

Dlt Turizm Ve Ticaret A.ş. (Tatilsepeti)

Yeşilce Mah. Diken Sok. No:2 Kat:1 Kağıthane/istanbul Kağıthane, İstanbul
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Dlt Turizm Ve Ticaret A.ş. (Tatilsepeti)
Yeşilce Mah. Diken Sok. No:2 Kat:1 Kağıthane/istanbul
Kağıthane , İstanbul
İş Alanları

Online Tatil Siteleri

Dlt Turizm Ve Ticaret A.ş. (Tatilsepeti) Hakkında

Biz Kimiz?

Temellerini 2002 yılında attığımız tatilsepeti.com, 2004’ten bu yana yıllık 20 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 50 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen turizm portalı konumuna geldi.

Yurt içi online satışta sektörün öncülerinden olan tatilsepeti.com olarak, 2009 yılında dünyanın en büyük otel tedarikçilerinden Expedia ile anlaşma yaparak yurt dışı tatil satışına başladık. Turizm gibi rekabetin yoğun olduğu bir sektörde yakaladığımız başarıyla, 2013 yılı Mayıs ayında, Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım alarak büyümemizi hızlandırdık.

tatilsepeti.com olarak, en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle misafirlerimize bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde, bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla hareket ediyoruz.

Ne sunuyoruz?

Hatırlamak için fotoğraflara bakmak zorunda kaldığınız birkaç günlük değişiklik mi, yoksa yıllar geçse de unutulmayacak anılara sahip olacağınız müthiş bir deneyim mi?

Tatil anılarına ortak olduğumuz ziyaretçilerimiz gibi sizin de ikinci seçenekten yana olduğunuzu düşünüyoruz. Beklentilerinin ötesinde bir tatil deneyimi yaşatmış ve yaşatmaya devam eden tatilsepeti.com olarak size şu hizmetleri sunuyoruz;

  • 3 binden fazla yurt içi oteli
  • 100 binden fazla yurt dışı oteli
  • Yurt içi ve yurt dışı turları
  • Yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri
  • Gemi turları
  • Araç kiralama hizmeti

Sizin tatilinizi kendi tatilimiz kadar önemsiyoruz

444 44 20 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, yılın 365 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında tatil danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. RehberimBurada.com | 2019

Iyzico